Bodrum Haberler | Bodrum Konser Haberleri | Parti Haberleri Bodrum

Hüsnü Şenlendirici ile Bodrum Sohbeti

bodrumextra.png

Bu içten ve sıcak röportaj için Hüsnü Şenlendirici’ye çok teşekkür ederiz… Öncelikle Taksim Trio ile başlayalım isterseniz… Çok uzun süredir birbirini tanıyan müzisyenlerin sahne hayatı daha mı kolay oluyor? Sahnedeki duruşunuz birbirinizi etkiliyor mu? :Tabi ki uzun zamandır tanışmanın getirdiği avantajlar ama İsmail ve Aytaç’ dan daha eski tanıştığım müzisyen arkadaşlar var, onlarla böyle çalamıyorum. Burda…..

Ottoflamm “Festival Gibi Bayram”

ottoflamm

17 – 24 Ağustos haftası Ottoflamm’da Festival gibi Bayram! “Festival Gibi Bayram” etkinlikleri kapsamında Ethio – Caz’ın yaratıcılarından kabul edilen Caz efsanesi Etiyopyalı müzisyen Mulatu Astatke 19 Ağustos Pazar gecesi Ottoflamm sahnesinde olacak. “Festival Gibi Bayram”ın bir diğer büyük konseri ise elektronik müzikte ezberleri bozan ve kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken yetenekli, genç ve uzun zamandir beklediğinizi bildiğimiz Nicolas…..

Bodrum Partileri

Bodrum Partiler Bodrum partiler Bodrum tam bir parti cenneti oldu. Özellikle de yaz aylarında açılan beach’ler daha fazla atraksiyon yaratmak için birbirinden ünlü DJ’leri getiriyorlar. 12 ay açık mekanları da göz önünde bulundurursak, nerdeyse her gün 2-3 performanslı parti gerçekleşiyor bugünlerde. Mekan sayısı arttıkça  oluşan rekabet ortamında öne çıkmak için farklı şovlar, değişik temalı partiler düzenleyen…..

Bodrum Konserler

Bodrum Konser | Konserler Bodrum

Bodrum Konserler Bodrum konserler açısından son derece zengin bir takvime sahip yaşayan bir şehir olmasının yanı sıra özellikle yaz aylarında artan kültür sanat etkinlikleri ile cıvıl cıvıl bir şehir oluyor. Bodrum’da konserlerin yanısıra sergiler, tiyatro oyunları ve canlı performanslar da yaz boyunca tatile gelen misafirlerine farklı alternatifler sunuyor. Bodrum konserleri yerli ve yabancı ünlü sanatçıların yanı sıra…..

VIP bilet kazanma fırsatı!

Yaz sezonunda sitemizde yayınlanacak etkinliklere VIP Davetli olarak gitmek ister misiniz? Bodrum gece hayatı ve eğlencenin kalbinde yer alan bodrumextra! siz değerli takipçilerine, facebook üzerinden sorulacak bir soru ile kazanan yarışmacılarını yaz sezonu içerisinde düzenlenen bir etkinliğe VIP olarak ücretsiz götürecek! Halikarnas, Palmarina, Mandalin gibi Bodrum eğlence hayatında önde gelen mekanlarında sizleri ağırlıyoruz! Tek yapmanız gereken,yaz…..

Suzan Kardeş, Gümüşlük’ün Havasına Hava Kattı.

Suzan Kardeş şarkılarına büyük bir coşkuyla eşlik eden müzik, eğlence ve de dans severler, Gümüşlük havasına ayrı bir hava kattılar. Özak Pansiyon’un o güzel bahçesi tıklım tıklım Suzan Kardeş’in hayat dolu hayranlarıyla doldu taştı. En sevilen Balkan ezgilerinden oluşturduğu repertuarı herkesi tek kelimeyle kendinden geçirdi. Özak Pansiyon misafirleri, Gümüşlük sakinleri ve de Bodrum tatilcileri bu samimi…..

Bodrum Extra! Konserleri

kart arka

Bodrum Extra! Bodrumdaki eğlence hayatının kalbi olarak boy göstermekle beraber, önümüzdeki günlerde sosyal ağlarda takipçi ve sevenlerine  ücretsiz konser biletleri ile VIP davetli olarak eğlencenin merkezine götürecek!

Fazıl Say Konseri büyüledi.

fazıl say

Bodrum Turgutreis’de düzenlenen 8’inci D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası eşliğinde Fazıl Say’ın verdiği konserle sona erdi. Say, konserde başyapıtım dediği Mezopotamya Senfonisi’ni  ilk kez Bodrum’da seslendirdi. Dinleyicilerin adeta müziğin büyüsüne kapıldığı gece dakikalarca alkışlanarak sona erdi.

Detay

Etiketler:


konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro