Bodrum Partiler | Bodrumda Party | Diskolar

Bodrum Partileri

Bodrum Partiler | Partiler BodrumBodrum PartilerBodrum partiler

Bodrum tam bir parti cenneti oldu. Özellikle de yaz aylarında açılan beach’ler daha fazla atraksiyon yaratmak için birbirinden ünlü DJ’leri getiriyorlar. 12 ay açık mekanları da göz önünde bulundurursak, nerdeyse her gün 2-3 performanslı parti gerçekleşiyor bugünlerde.

Mekan sayısı arttıkça  oluşan rekabet ortamında öne çıkmak için farklı şovlar, değişik temalı partiler düzenleyen mekanlar da en çok ziyaretçilerini memnun ediyor.

Bodrum Barlar

Bodrum tatil destinasyonları arasında farkını en çok eğlence hayatı ile gösteriyor. Elbette kültürel ve de tarihi zenginliği oldukça zengin bu kent için sadece eğlence hayatını majör faktör olarak tanımlayamayız fakat Bodrum’da yaşayanların tecrübesiyle sabittir ki gece ve eğlence hayatını Bodrum’dan çekip çıkartsan , bölge ekonomisinde çok ciddi sarsıntı oluşur.

Hem yerli hem de yabancı turist için Bodrum’daki eğlence hayatı , tatil seçimi sırasında belirleyici unsurdur. Bodrum’da nerdeyse 40 -50 yıldır iş yapan gece kulubü ve barlar var. Özellikle de son 15 yıl içerisinde bu yönde yapılan yatırımlar, bu söktörün önemini ve de önceliğini gösteriyor. Pozitif anlamda gelen bu gelişim aslında keşke tüm turizm yatırımlarında da görülebilse..

Neyse; gelelim şu an Bodrum’daki eğlence durumuna… Yeni açılan mekanların yanısıra kendini iyileştiren ve de verdiği hizmet kalitesini arttıran mevcut diğer mekanları da ele alırsak eğer, görüntü gerçekten memnun edici seviyede. Aktivite çeşitliliği, mekanların çoğunun 12 ay açık ve de Bodrum’da sürekli yaşayan kişilere hizmet veriyor olması, istenen kalite seviyesini tutturmasında oldukça yardımcı oluyor.

Çünkü yaz kalabalığı çekilip de kışın bizbize kaldığımız ve de potansiyel müşteri sayısı  binlerden onlarca kişiye düştüğünde; işletmeler de memnuniyet seviyesini yüksek tutarak, sadık müşteri  kitlesini oluşturup bir anlamda hayatta kalıyor. Dilediğiniz her türde müzik yapan mekan bulmak mümkün. İster canlı rock müzik , ister fasıl, isterseniz techno, hepsini bulabilirsiniz Bodrum’da.

Gelelim yaz partilerine..Bir çok tatilci için Bodrum ve parti birbirinden çok ayrı kavramlar değil. Özellikle de genç  tatilcilerimizin çoğu tatilllerini şöyle geçiriyor; gece eğlencesi nerdeyse sabaha kadar sürüyor, geç saatte uyanıp bir beach’e gidiyorlar. Orada yine müzik eşliğinde vakit geçirip, gece yine partinin akışına bırakıyorlar kendilerini.

Elbette herkes böyle değil ama büyük bir çoğunluğun sırf bunun için Bodrum’a geldiğini biliyoruz. Bunda yanlış bir şey olduğunu düşünmüyoruz, bu tür eğlence tarzı tamamen tercih meselesi. Su götürmez bir gerçek varsa eğer, Türkiye’de genç nüfusun büyük bir bölümü tatilinin en azından bir bölümünü bu şekilde geçirmek istiyor ve de geçiriyor. Bu demek oluyor ki; birçok tarzda eğlence seçme şansı veren Bodrum’da, parti  asla bitmez!

 


konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro