OttoFlamm Bayram Programları Bodrum | Bayram Eğlencesi Bodrum

Ottoflamm “Festival Gibi Bayram”

17 – 24 Ağustos haftası Ottoflamm’da Festival gibi Bayram!

Festival Gibi Bayram” etkinlikleri kapsamında Ethio – Caz’ın yaratıcılarından kabul edilen Caz efsanesi Etiyopyalı müzisyen Mulatu Astatke 19 Ağustos Pazar gecesi Ottoflamm sahnesinde olacak.

“Festival Gibi Bayram”ın bir diğer büyük konseri ise elektronik müzikte ezberleri bozan ve kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken yetenekli, genç ve uzun zamandir beklediğinizi bildiğimiz Nicolas Jaar! Orkestrasıyla birlikte 20 Ağustos Pazartesi gecesi Gölköy’ü sallayacak olan Nico Etiyopyalı Jazz ustası Mulatu Astatke’den etkilendiğini her fırsatta dile getirdiği Mulatu Astatke’nin 19 Ağustos’daki Ottoflamm performansından bir gün sonra sahnede olacak, ve örnek aldığı ustasının kaldığı yerden Gölköy kıyılarına ses dalgaları göndermeye devam edecek! Aynı gece labeldaşı Acid Pauli ve Vesvese’den Kaan Düzarat DJ setleriyle yer alacak.

21 Ağustos Salı gecesi Vesvese ile Sali Sallanir Sayfiye’ye Berlin’den konuk yağiyor! Mini Müzikhol işbirliğiyle Techno ve Elektronik Müzik dünyasının kendi başlarına da önemli isimleri olan Acid Pauli, Nu, Jo.Ke, ve Raz O’HaraFeathered Sun isimli projeleriyle bizle olacak. Geceyi Sirene Petete ve Van Nutt canlı yapacakları görsellerle, Bella Berlin ise disko topu kostümüyle lazer ışıkları eşliğinde gerçekleştireceği özel ve alışılmadık dansıyla destekleyecek. Açılış Nevzat’dan…

22 Ağustos Çarşamba gecesi ise Berlin’den bir Techno Rockstar; Pilocka Krach ve Zurih’den eklektik setiyle Joghurt Bambata’ya Baris K  ve Mini Bashekim eşlik edecek. Sirene Petete ve Van Nutt’in ışık ve görsel şovunun yanı sıra Bella Berlin de Living Disco Ball dansıyla geceyi renklendirecek.

Ayrica 17 Ağustos Cuma Fuchs, Dogukan İres, 18 Ağustos Cumartesi FOC Edits, 23 Ağustos Perşembe Discolog ve 24 Ağustos Cuma gecesi, yani Ottoflamm’da Festival Gibi Bayram’in son gecesinde Jonny Rock kabinde olacak.

 

Bilet detayları:

Nicolas Jaar Live, Acid Pauli, Kaan Duzarat : 75 tl +biletix hizmet bedeli

Mulatu Astatke: 75 tl + biletix hizmet bedeli

Nicolas Jaar + Mulatu Astatke Kombine: 114 tl + biletix hizmet bedeli.

Biletler biletix ve Ottoflamm’dan temin edilebilir.


konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro