Catamaran Bodrum | Club Cataraman Bodrum

Catamaran Bodrum

•Nasıl ki Bodrum Tatili deyince akla hemen ”Bodrum Gece Hayatı”geliyorsa Bodrum’da,gece hayatı,müzik,dans,eğlence,sabaha kadar süren çılgın partiler deyince de artık hemen akla Club Catamaran geliyor.Yerli, yabancı,her yaşta,party tutkunları için evrensel bir buluşma yeri haline gelen Club Catamaran,Bodrum için başlı başına ayrı bir çekim unsuru olarak kabul edilmektedir.  Club CATAMARAN’ın geçtiğimiz yıllarda TIESTO ve DAVID VENDETTA olmak üzere bir çok dünya çapında DJ’lerle hayata geçirdiği çılgın partilerin yankıları,dünya müzik piyasasında bir efsane gibi hala devam etmektedir.  Daha önce Club CATAMARAN’da “Deniz Üstünde Dans”keyfini yaşamamış olanlar için kısa bir bilgi:.

•Dünyanın en büyük yüzen kulübü olarak bilinen Club CATAMARAN Bodrum Kalesi’nin hemen yanında,Barlar Sokağında bulunan binasının önündeki iskelede bulunmaktadır.

•Club CATAMARAN’da bir sahilde,  beş adet de Catamaran’da olmak üzere toplam 6 adet bar bulunmaktadır.

•CATAMARAN her gece saat 22.00′ den itibaren konuklarını kabul etmeye başlamakta,sahilde filizlenmeye başlayan parti ortamı, gece yarısından sonra CATAMARAN demir alıp denize açıldığında bambaşka bir atmosfere bürünmekte,adeta rüyalar alemine dönüşmektedir.

•CATAMARAN açık denizdeyken partiden erken ayrılma zorunluğunuz olursa veya partiye geç kalmış ve bir an önce deniz üzerindeki çılgın partiye katılmak istiyorsanız,hiç problem değil,çünkü,sabaha kadar durmaksızın,10 dakikada bir servis yapan sürat tekneleri ile hem de hiç bir ek ücret ödemeden, CATAMARAN’a dilediğiniz an gidebilir veya sahile dönebilirsiniz.


konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro