Club Posh Gümbet | Posh Bodrum

Club Posh Gümbet

Bodrum-Gümbet barlar sokağında ex Tropicana yerine açılan POSH, proje uygulama aşamasında bile dikkat çekmeyi başarmıştır.
Gümbet’in  en büyük gece kulübü POSH Gümbet‘de benzeri görülmemiş bir konsept,dekorasyon, ses ve ışık sistemleri, sahne showları ile Bodrum  gece hayatının  yeni adresi olmayı hedefliyor.
Bodrum gece hayatının yeni eğlence durağı POSH  kapıdan girer girmez sizi etkisi altına alan bir mekan;bir gece külübünden beklenenin fazlasını vermeyi garanti ettiği gibi,bir sonraki geceyi de iple çekmenizi sağlıyor.

Mekanın çevresi yüksek oturma grupları ve lojalarla donatılmış olup, orta bölüm ise genellikle dans etmek isteyenler için ayrılmış ve bistro tarzında dekore edilmiştir. Mekanın alt  ve üst kat bölümünde iki adet bar ile hizmet vermektedir.

Aynı anda 1000 kişiyi ağırlayabilen POSH’da kapalı ve açık kullanım alanlarıyla , siz misafirlerimizin  çok daha rahat hareket edebilmelerine olanak sağlanmaktadır.
Özellikle yerli – yabancı club tarzı müziklerin çalındığı,konsept partilerin yapıldığı  POSH, bu sene birçok ünlü ismi ağırlayacak.


konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro