Halikarnas Bodrum

Halikarnas

Halikarnas efsanesi kaldığı yerden devam ediyor!!!

Bodrum ve Türkiye gece hayatının efsane gece kulübü Halikarnas, yenilenen mimari tasarımı, kulüp alanı içine konumlandırılan farklı konseptlerde alanları, dünyanın en iyi ses ve ışık sistemleri ile 1979’dan beri dünyanın en iyi gece kulüplerinden biri.

Halikarnas The Club için özel olarak tasarlanan Halikarnas şovları, daha önce görülmemiş bir eğlence anlayışını Türkiye’ye getirdi. Sezon boyunca her akşam farklı bir şov ile Halikarnas Şov Ekibi büyülüyor!

Ses sistemleri, LED ışıklandırma, 3D grafikler, su perdeleri, kostümler ve koreografilerle, şu ana dek bir gece kulübü ortamında görülmemiş muhteşem şovların arkasında küresel şov dünyasının önde gelen yaratıcı yönetmen ve koreograflarından Gary Lloyd, Jean Paul Gaultier şovlarının arkasındaki yaratıcı isim Arthur Gourounlian, hayal gücünü zorlayan kostümleriyle Disney yapımlarının vazgeçilmezi Shooting Flowers var. Dünyanın seçili dansçı, akrobat ve show girl’lerini bir araya getiren Halikarnas Şovları sadece Halikarnas ziyaretçilerine özel.

Yeni alanlarıyla birlikte farklı müzik türleri ve eğlence anlayışlarına seçenek sunan Halikarnas The Club, Fransız aşçısının yönetimindeki iddialı mutfağıyla da sadece yaz değil dört mevsim tercih edilen bir eğlence ve keyif merkezi.

1979’dan beri dünya trendlerini mirasına ekleyen Halikarnas The Club, kaliteyi, şıklığı, rahatlığı ve dünya standartlarını arayanları ağırlamaya devam ediyor.


konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro