Marina Yacht Club Bodrum | Bodrum Milta Marina | Bodrum Barlar

Marina Yacht Club Bodrum

Marina Yacht Club Bodrum’un en istikrarlı ve 12 ay hizmet veren ender işletmelerinden birisi.

Bodrum Milta Marina‘nın girişinde konumlanmış olan mekan, şehir merkezinde olması nedeniyle kolay ulaşım imkanı sağlamakla birlikte, Bodrum’un genel havasından farklı atmosferiyle misafirlerini buluşturmakta.

Misafir portföyü marinada konumlanmış yat sahiplerinden, kişisel zevkleri gelişmiş Bodrum severlere kadar geniş bir yelpazeye sahip. Kaliteli müzik eşliğinde hoş sohbetlerin vazgeçilmez eğlence aracı olduğunu bilen, kaliteli ürün ve hizmetten yararlanmak isteyenlerin buluşma noktası, aynı zamanda yelken sporuna gönül vermiş deniz aşıklarının rutin uğrak mekanı olmuştur.

Mekanın dikkat çekici dekorasyonunun altında ADA Yapı’nın imzası var. Ali Somer ve Cengiz Kurt’un farklı bölümlerdeki etkileyici çalışması birbirlerine uyum sağlayan değişik mekanlar ortaya çıkarmış. Buna Marina’nın büyülü atmosferi de eklenince kendinizi özel bir dünyaya adım atmış buluyorsunuz.

Üç restoran ve dört barıyla 1800 m²’ye yayılmış kompleks Bodrum’un en gözde mekanı olma iddiasını taşımaktadır. Açıldığı günden bugüne kadar hizmette ödün vermeden hedeflerinin üzerine çıkmayı başararak, yaz aylarında günde 1000-1500 kişi ağırlayarak senede 300.000 kişi kapasiteye ulaşmaktadır. Sabah kahvaltısıyla başlayan servis gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmekte. Günün her saatinde kaliteli bir mekan ve buluşma noktası arayışı içinde olanların müdavimi olduğu mekan aynı zamanda B.A.Y.K’ın (Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü) lokali olarak da işlev görmektedir.

Marina Yacht Club Bodrum Barlar

Marina Yacht Club’da dört ayrı bar bulunuyor.

Club Bar, müdavimlerinin gece boyu ayrılmadığı ve sohbetlerin bitip tükenmediği en eski bar. Yaz-kış her gece canlı müziğe de sahne oluyor.

Roof Bar, yaz aylarında kale ve marina manzarası eşliğinde özellikle akşamüstü saatlerinde sakin atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor.

La Vela Bar’da ise yemek öncesi aperatifinizi yudumlayabilir,birbirinden leziz  kokteyller deneyebilirsiniz.

En geniş alana sahip olan Jazz Bar yaz aylarında her gece 23:00′de başlayan Latin ve caz konseptinde canlı müziğe eşlik ediyor.

Ayrıca Marina Yacht Club, dünya mutfağının seçkin örneklerini misafirlerine sunan üç farklı restoranı bünyesinde barındırmakta.

Mekanın lezzet ve sunuşlarıyla dikkat çeken ürünlerinin altında uzun yıllar İstanbul 5 yıldızlı otellerinde hizmet vermiş ve “Aşçılar Milli Takımı”yla ülkemizi temsil ederek uluslararası müsabakalarda, özellikle de tatlı ve pastalarıyla pek çok madalya sahibi olmuş Hasan Hüseyin Erdem’in imzası var.

Cafe La Vela

İtalyan ağırlıklı Akdeniz Mutfağının örneklerini sunmakta. Özellikle buzlu kokteyl eşliğinde odun fırınında pizza, sıcak sandviçler veya “Fırınlanmış Levrek Fileto” denemeye değer.

Club Restaurant

Türk ve dünya mutfağından seçme yemekler sunmakta. “Yacht Club Spesiyal Kebap”, “Ahtapot Güveç” ve günlük taze balık çeşitleri tavsiyelerimiz arasında.

Roof Marine

Akdeniz mutfağının seçkin örneklerini ve Türk meze çeşitlerini uyum içinde sunan fine-dining restaurant olarak hizmet vermekte.

Eşsiz manzarası da yemeğe ayrı bir tat katmakta. “Kuşkonmazlı Rizotto”, “Ispanaklı Dana Madalyon” ve meze çeşitlerini tatmadan ayrılmayın.

 

Adres: Neyzen Tevfik Caddesi No:5 48400 – Bodrum
Telefon: 0 252 316 12 28

konaki
This site is protected by WP-CopyRightPro